Кто мы?


 Наші програми
 Наші послуги
 Порахуємо?..
 Download-центр
 Зв'яжіться з нами

 Контакти
 Преса
 Всячина
 Карта сайту

 Головна


Дата рождения

8 липня 1992 г.
Місце народження Україна, м.Київ
Місце проживання тел/факс:
+38 095 5809458
e-mail: lady@straf.kiev.ua

Рід занять  Автоматизація бухгалтерської та фінансової діяльності
 Продаж:
         комп'ютери
         комплектуючі
         копіри
 Ремонт/модернізація комп'ютерів,
 Локальні мережі

 Заправка картриджів
 

Диплом Первой выставки "ОфісЄкспоМаркет 2003"
Диплом Третьей международной выставки-ярмарки "Компьютер и Офис '98"
Победитель II Международного  конкурса "SOFTREGATA '95/96"
Специальный диплом I Украинской специализированной выставки "Компьютерные технологии в бухгалтерии и офисе" 1995 г
Диплом I смотра бухгалтерских программ Украины "Галицкие Контракты '94"


З 1992 року наші розробки неодноразово високо зазначалося на всіляких конкурси, огляди та виставки, публікації у пресі.

Фірма починалася з однієї програми, системи з обліку заробітної плати для конкретного замовника. Але система вийшла настільки вдалою, з такими зручними та легкими налаштуваннями, що досі реальну конкуренцію цій програмі складе одна-дві програми на українському ринку Налаштування були дійсно гнучкими та потужними, що дозволяє досі (!), практично не влазячи у вихідні коди програми, швидко та безболісно пристосовувати її до нашого динамічного законодавства.

Такий підхід до реалізації конкретних проектів, грамотна постановка завдань та кваліфікована їх реалізація збережені нашим колективом при створенні інших програм, які функціонують як у комерційних, так і державних підприємствах.

Довгий час основною нашою розробкою був комплекс бухгалтерських програм "Lady Fin" ™ для MS DOS, масовий продаж якого вже припинено через з виходом нової версії комплексу під назвою "Нова бухгалтерія"™. Його вихід збігся із запровадженням нових стандартів бухгалтерського обліку.

Часто замовника цікавлять програми для автоматизації своєї бухгалтерії, але комп'ютер або потребує модернізації, або його взагалі НЕМАЄ. Тут і проявляється наша головна перевага, перевірена часом — комплексний підхід: індивідуальне складання комп'ютерів під конкретні цілі та установка нашого програмного забезпечення. Ми вирішуємо всі питання, пов'язані з комп'ютерами, мережами, програмами, INTERNET-послугами!

До кожного клієнта чи замовника ми намагаємося виробити індивідуальний підхід, чим можуть похвалитися мало хто. Кожен клієнт унікальний у своєму роді, і, хоча ми продаємо "масовий продукт", намагаємося приділити час усім нашим клієнтам, а їх тільки в м. Києві нараховується кілька сотень! Цьому сприяє продумана післяпродажна політика обслуговування та супроводу наших програм.

mailto:
©Земляничные Поляны
   
    Наші програми   Наші послуги   Порахуємо?..   Download-центр   Зв'яжіться з нами   Контакти   Преса   Всячина   Карта сайту