Наши услуги


 Наші програми
 Наші послуги
 Порахуємо?..
 Download-центр
 Зв'яжіться з нами

 Контакти
 Преса
 Всячина
 Карта сайту

 Головна

    Навігація по сторинці

 Модернізація, ремонт ПК.
 Обслуговування ПК
 Локальні обчислювальні мережі
 Обслуговування копіювальної техніки

 Ціни на програми та послугиДокладніше>>>

 Модернізація та ремонт ПК, периферійного обладнання та комплектуючих.

Добре організована технічна служба нашої Фірми дозволяє виконувати різні роботи з ремонту, модернізації та технічного обслуговування обчислювальної техніки та периферійного обладнання.

Уклавши договір на регулярне технічне обслуговування, Ви отримаєте ЗАВЖДИ справну і безперебійно працюючу техніку. Ми, звісно, не чарівники і не усунемо серйозну поломку за п'ять хвилин, але час ремонту буде мінімально!

Також ми виконуємо модернізацію (upgrade) комп'ютерів. Це дозволить Вам з мінімальними витратами суттєво покращити та "осучаснити" комп'ютерний парк. Заміна застарілих вузлів на нові. з урахуванням їхньої залишкової вартості.

Попередня діагностика та виявлення несправностей проводиться БЕЗКОШТОВНО.

При ремонтних та профілактичних роботах використовуються тільки оригінальні матеріали, які, на відміну від звичайних, не знижують життєвий ресурс техніки.

 Обслуговування комп'ютерної техніки< /h1>

"Всі комп'ютери працюють, збоїв не було, а значить і не буде. Необхідності нагляду над ними немає. Така точка зору рано чи пізно призводить до великих проблем. Вічної техніки не буває. Ідеальних програм немає. Тисячі вірусів тільки і чекають, щоб пообідати Вашою інформацією. І втрата інформації відбувається завжди в самий невідповідний момент! Будь-якій розсудливій людині Відомо, що комп'ютер необхідно доглядати. І, краще, якщо цим займатиметься фахівець. Уклавши з нами договір на обслуговування ваших комп'ютерів, ви надійно застрахуєте свою фірму від неприємних несподіванок. Обслуговування передбачає як регулярні профілактичні роботи (діагностика обладнання, антивірусна перевірка та інше), так і терміновий виїзд у разі виникнення "форс-мажорних" обставин.

Обслуговування може включати:

  • технічне обслуговування ЛОМ, ПК та периферії;
  • модернізацію ПК (заміну вузлів та блоків на більш сучасні з урахуванням вартості застарілого обладнання);
  • ремонт ПК та периферійного обладнання;
  • інсталяцію програмного забезпечення;
  • навчання користувачів та консультації;
  • проведення щомісячних профілактичних робіт на ПК;
  • відновлення працездатності ПК при їх виході з ладу;
  • антивірусна перевірка та відновлення після вірусних атак.

 Проектування та впровадження локальних обчислювальних мереж

Ми пропонуємо весь спектр послуг з впровадження мереж будь-якої складності на Вашому підприємстві: проектування (включаючи вибір необхідного обладнання, топологій, протоколів), монтаж, введення в експлуатацію (включаючи налаштування робочих станцій).

Спеціально для Ваших завдань можлива генерація виділеного сервера під керуванням операційних систем Windows NT/2000/XP, Linux (включаючи HTTP, FTP, Samba-сервіси).

 Обслуговування копіювальної техніки

Важко уявити діяльність сучасної компанії (навіть найменшої) без використання копіювальної техніки.

mailto:
©Земляничные Поляны
   
    Наші програми   Наші послуги   Порахуємо?..   Download-центр   Зв'яжіться з нами   Контакти   Преса   Всячина   Карта сайту